Yoshy & Gülçin
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yoshy & Gülçin

Yoshy Gülçin

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

imzada resmin arasını yokedin[Photo Filteryle Hemde]

4 posters
YazarMesaj
Yasm!N
Gülçinin En ßüyüq Fanı ßhenim.!
Gülçinin En ßüyüq Fanı ßhenim.!
Yasm!N

imzada resmin arasını yokedin[Photo Filteryle Hemde] Empty
MesajKonu: imzada resmin arasını yokedin[Photo Filteryle Hemde]   imzada resmin arasını yokedin[Photo Filteryle Hemde] Icon_minitimeCuma Şub. 08, 2008 3:32 pm

arkadaşlar siteleri gezerken buldum manyax yöntem photoshopta gibi oluyor henüz denemdim ama süpert yöntem deneyin ve yorum yazın ltfe
ilk olarak resimleri açın ve boş bi sayfa açın ama imza boyutundan bayaa büyük olsun resimdeki gibi
imzada resmin arasını yokedin[Photo Filteryle Hemde] 95897379kr5

sonra ilk resmimizi boş sayfaya atalım copy - past yaparak

imzada resmin arasını yokedin[Photo Filteryle Hemde] 22vc5

ikinci resmimizide atalım boş sayfamıza ama ilk resimden uzak biyerlerde olsun..resimdeki gibi...ve araç kutusundan resimdede var clone stamp tool u seçelim...yaklaşık ayarları yine resimde gösterdim

imzada resmin arasını yokedin[Photo Filteryle Hemde] 41121479ge7

bu aracı kullanmayı bilenler vardır sanırım bunla alakalı bi ders de verilmişti......soldaki resmin ( yani uzak bi kenara yapıştırdığımız resmin ) üzerine (ben sarı renkle karaladığım kısma tıkladım) ctrl tuşuna basılı tutarak clone stamp tool aracıyla tıklayın ...ve ilk resmin ((tıkladıgınız yerle aynı hizada tutmaya çalışın ) kenarında mouse u gezdirin diğer resmin kopyası çıkıcaktır ama ilk resmin imzaya göre kenarında iyi bi yerde gezdirin...resimle arası yumuşak olsun diğer taraf tam olarak görünsün

imzada resmin arasını yokedin[Photo Filteryle Hemde] 87133578sz7

sonra 3. resmide boş sayfanın bi kenarına atın ve aynı işlemi uygulayın

imzada resmin arasını yokedin[Photo Filteryle Hemde] 39373243gg1

isterseniz 4. 5. vs resimlerde yapabilirsiniz...ama ben 3 resimlik yapıcam...sonra imzaya uygun belli bi yeri seçiyorum ve sağ tıklayarak crop diyorum

imzada resmin arasını yokedin[Photo Filteryle Hemde] 98391588qq8

birazda süsleyince sonuç güzel oluyo

imzada resmin arasını yokedin[Photo Filteryle Hemde] 91650552gx4
https://yoshyvegulcin.yetkin-forum.com
çılgın_kız_ecenur
Emekli
Emekli
çılgın_kız_ecenur

MesajKonu: Geri: imzada resmin arasını yokedin[Photo Filteryle Hemde]   imzada resmin arasını yokedin[Photo Filteryle Hemde] Icon_minitimeC.tesi Şub. 09, 2008 11:36 am

Saol Canım.
cemre_eren
Yeni Yoshy ve Gülçinci
Yeni Yoshy ve Gülçinci
cemre_eren

MesajKonu: Geri: imzada resmin arasını yokedin[Photo Filteryle Hemde]   imzada resmin arasını yokedin[Photo Filteryle Hemde] Icon_minitimeC.tesi Şub. 09, 2008 1:42 pm

sağol cnm biliyordum
BrL_YsMn
En ßüyüq Yoshyji Admin!
En ßüyüq Yoshyji Admin!
BrL_YsMn

MesajKonu: Geri: imzada resmin arasını yokedin[Photo Filteryle Hemde]   imzada resmin arasını yokedin[Photo Filteryle Hemde] Icon_minitimeC.tesi Şub. 09, 2008 10:40 pm

süpersin kankyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy rrep sistemi olsaydı sana istediin kadar rep verirdim çok saol yaaaa

imzada resmin arasını yokedin[Photo Filteryle Hemde]
1 sayfadaki 1 sayfası