Yoshy & Gülçin
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yoshy & Gülçin

Yoshy Gülçin

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Aşk Mesajları

3 posters
YazarMesaj
BrL_YsMn
En ßüyüq Yoshyji Admin!
En ßüyüq Yoshyji Admin!
BrL_YsMn

Aşk Mesajları Empty
MesajKonu: Aşk Mesajları   Aşk Mesajları Icon_minitimePerş. Şub. 07, 2008 11:51 pm

*birumuttu yanlızlık birşeyleri paylaşamamaktı belki,gözler dalıp giderken, yaralı bir serçeye ağlayan bir
buluttu belkide,belki belkilerle dolu bir hayattı bu....

*Dün gökyüzüne bir avuç yıldız fırlattım. Karanlığında aydınlığım olsun diye. Şimdi sensizliği kalbime
fırlatıyorum, bıraktığım yerden dönesin diye. Vazgeçilmezim sıra sende gururu bir yere fırlat ve
pişmanlığımla sızlayan şu kalbimi mükemmelliğinle donat.

*Bak yine soldu güneş yine akşam oluyor ömrümün kadehine sensiz birgün doluyor sen yoksun diye inan
dertligim kederliğim gelmezsen kahrolurum yıkılırım sevgilim seni çok seviyorum

*Sen benim içimde açan bir güldün.Sönmek bilmeyen alevlenen içimde başımı her yastığa koyuşta sen
varsın hayallerimde. Çünkü sen benim içimden söküp bir türlü atamadığımsın YAR

*Yüreğine sevda eken, ayrılık biçermi,seven sevilenden kolayca vazgeçermi, sen beni sevme gülüm,ben
yanarım ikimizin yerine yetmez mi???

*Ben Sensizdim..! akşamın yaklaştığı saatlerde. kahrolursun görme ağladığımı. Başlayan düşü şafakla birlikte
dağıtır ansızın her gün batımı..

*Acının umutları yok ettiği anda, umutları yeşertecek bir sevgiye ihtiyaç duyarsan ben hep o bildigin
adresteyim

*Her gün sevda cekipte gülünmuyor degil mi? Bir güzelden baskası sevilmiyor degil mi? Hani bensiz olurdun,
olunmuyor değil mi

*Gül filizlendigi günden itibaren güneşe aşıktır. Her ne kadar güneş her gece ayın görkemine kapılıp gülü
bıraksa da, gül yıldızlara kanıp güneşi unutmaz

*Güller anlatsın sana olan sevgimi. Güller anlatsın yalnızlığımı, çaresizliğimi,yavaş yavaş eriyen yüreğimi
güller anlatsın.Ben anlatamadım güller anlatsın.

*Seni sordum sokak lambalarına; bekleme boşa gelmez dediler.Boynumu büküpte baktım onlara, halime
bakıp zavallı dediler.

*Sen sigara dumanın altında yana yana en sonunda kül oldun, sen kibritin hiç yanmayan ucudan birinin
hayatından geçmiş oldun !!!

*Bana bir günün 24 saat, bir saatin 60 dakika ve bir dakikanın 60 saniye olduğu öğretildi ama sensiz geçen
bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun olduğu öğretilmedi. Yaşamımızın her anında birlikte olmamız dileğiyle
sevgilim...

*Yapraklar sararıp dökülürken yere yaşlı gözlerini çevirip göklere,Her gün istemem yılda bir kere adımı
anmayı sakın unutma.

*Bir gün sende seversin Bir gün sende ağlarsın O zaman ben gelirim aklına Belki geri dönmek bile istersin
Ama vakit çok geç olacak Elimde değil seviyorum, özlüyorum Hep de öyle olacak

*İsyanımın sebebi asi gözlerinde saklı varoluşumun simgesi sebepsizdir güzelim Beni yıkan ,yıpratan adi aşk
masalları Bir haykırış olan mezar üstü düşlerim Felaketler hasreti bürümüşler gövdemi Bir öfkeyle beraber
gizemlidir hasretim Tek yöne çevrilmiş

*Eğer birini unutmak istiyorsan, onun adını kumlara yaz, Sabahleyin dalgaların ve fırtınanın onu sildiğini
göreceksin. Eğer birini seviyorsan, onu kalbine yaz ki hiçbir fırtına ya da dalga onu silemesin.

*Allahım beni öyle bir son bahar ayazında canımı al ki, sevdiğim mezarıma koyacak tek bir gül bile
bulamasın...

*Sokakta bir kız gördüm takıldı gözlerim gözlerine, Aşığım zannetti beni kendine, Halbuki ne bilsin,
Benziyordu GÖZLERİ GÖZLERİNE...

*Niçin yağmur bu yağıyor, Neyi ıslatmak istiyor acaba? Bahçe desen, Islak.Cadde desen, Islak. Islatmak
istediğin gözlerimse eğer, Boşver , Onlar zaten ISLAK...

*Ben senin yaşadığın gizli bir macerayım, Anlatılmaz bir roman, kapanmaz bir yarayım, Sığındığın limanlar
unutturamaz beni, Ben senin yüreğinde en büyük FIRTINAYIM !

*Korkum sevmek değil Korkum sevip de ayrılmak. Korkum ölüm değil korkum senin tarafından unutulmak.
Korkum kurşun yemek değil korkum kalleşçe vurulmak...

*Özleminle yok oldum,karardı gecelerim sönmüş yıldızlar gibi tükendi ümitlerim. Bu ne kahreden yangın, bu
ne zamansız gidiş, çıldırmak üzereyim yetiş sevgilim yetiş ,bu ne yalancı sevda bu ne anlamsız bitiş ,can
vermek üzereyim yetiş sevgilim yetiş..

*Dün Gece Yine Aklımdaydın Saatlerce, Önce Ölümü Sonra Sensizliği Düşündüm. Hiç Farkı Yoktu Birbirinden,
Çünkü Ölüm Sensizlikse, Sensizlik Zaten Ölümdü...

*Hani geceden sonra doğar ya güneş aklıma ilk sen gelirsin sonra bir çiğ tanesi olup yüreğime düşersin gün
geçer her sey biter ama sen bende hiç "bitmeyensin"

*Vaktinden önce çiçek açmaz rüzgara kelepçe vurulmaz. Bende sen bitmedikçe veya bende ben ölmedikçe
sana olan bu sevgim bitmez.

*Hayat hiçbir insan için ağlamaya değmez. Zaten ağlamaya değen insan hiçbir zaman ağlatmaz. Sen yine
de ağlamak istiyorsan başını dik tut. Göz yaşların ağlatan kadar alçalmasın.

*Bir eski dost gibi hatırla beni.Bir selam ver yeter.Unutmuş olsanda eski günleri.Adımı arasıra an yeter.

*Haritalara bakıyorum evin yok. Sözcüklere bakıyorum adın yok. Kendime bakıyorum seni görüyorum, çünkü
benden başka yerin yok.

*Birlikte yaşayabileceğin biriyle değil, onsuz yaşayamayacağın biriyle ol. Geldiği zaman boşluk dolduran değil
gittiğinde yeri doldurulmayan biriyle ol.
System
Moderotör
Moderotör
System

Aşk Mesajları Empty
MesajKonu: Geri: Aşk Mesajları   Aşk Mesajları Icon_minitimeCuma Şub. 08, 2008 7:46 pm

Teşekkürler Smile
çılgın_kız_ecenur
Emekli
Emekli
çılgın_kız_ecenur

Aşk Mesajları Empty
MesajKonu: Geri: Aşk Mesajları   Aşk Mesajları Icon_minitimeC.tesi Şub. 09, 2008 12:32 am

Teşekkürler
System
Moderotör
Moderotör
System

Aşk Mesajları Empty
MesajKonu: Geri: Aşk Mesajları   Aşk Mesajları Icon_minitimeC.tesi Şub. 09, 2008 3:51 pm

İsime Yaradı Tekrar Tsk Smile
BrL_YsMn
En ßüyüq Yoshyji Admin!
En ßüyüq Yoshyji Admin!
BrL_YsMn

Aşk Mesajları Empty
MesajKonu: Geri: Aşk Mesajları   Aşk Mesajları Icon_minitimeC.tesi Şub. 09, 2008 7:10 pm

ö.d.

Aşk Mesajları
1 sayfadaki 1 sayfası